اندروید خوشمزه اوریو!

کمپانی گوگل سیستم عامل اندروید ۸ یا همان ANDROID OREO را با قابلیت های جدید منتشر کرد. البته زمان انتشار نسخه جدید اندروید ۸ برای کمپانی ها و توسعه دهندگان این سیستم عامل متفاوت است و طبق جدول زمانبندی ارائه شده توسط گوگل صورت می گیرد. با این وجود گفته می شود هر چه زود تر دیوایس های جدید به این سیستم عامل مجهز شوند. تغییرات اساسی که در برنامه نویسی و بهینه کردن کدها اتفاق افتاده، به افزایش سرعت و کارایی این پلتفرم افزوده است. همچنین احتمال افزودن قابلیتی جهت ایجاد تم اختصاصی برای کاربران وجود دارد.

تغییرات ملموس و قابل روئیت برای کاربران شامل نوتیفیکیشن های نقطه ای و امکان دسته بندی آنها، آیکون های شکل پذیر، ایموجی های جدید، فونت های شکیلتر، افزایش عمر باتری، بهبود رابط اتصال وای فای، افزودن قابلیت حالت شب و تصویر در تصویر است که تعدادی از آنها را در ویدیوی بالا به خوبی مشاهده می نمایید.

امیدواریم شما کاربران گرامی اندرویدسیتی از نسخه جدید اندروید اوریو استفاده بهینه را ببرید و هر چه سریعتر توسعه دهندگان دیوایس های اندرویدی قابلیت های مذکور را به این نسخه اضافه کنند. با عضویت در خبرنامه اندرویدسیتی به روز بمانید!