بازی جالب و پرطرفدار Mine Quest 2 – Mining RPG از بهترین های سبک سرگرم کننده و داستانی است که در دسته بندی بازی های استراتژیک قرار می گیرد و برای پلتفرم اندروید طراحی و منتشر شده است. در این بازی اندرویدی به اعماق زمین خواهید رفت و منابع لازم را باید جمع آوری کنید. اما کار به همین سادگی نیست و موانعی سر راه شما وجود دارند.

این سفر اکتشافی به یک قهرمان جنگی نیاز دارد.موجودات و هیولاهای عجیب و غریب سر راه شما هستند و باید آنها را شکست دهید. پس یک جستجوی مخاطره آمیز را با شجاعت تمام آغاز کنید تا گنج ها و غنایم ضروری را پیدا کنید و امتیاز کسب کنید. سپس ابزار و سلاح های لازم را آنلاک کنید و یا آنها را ارتقا دهید. در بازی Mine Quest 2 – Mining RPG یک حفاری شگفت انگیز را تجربه کرده و رکوردی بی نظیر را رقم بزنید. در ویدیوی بالا با قسمت های مختلف بازی و صحنه های گرافیکی آن به خوبی آشنا خواهید شد.

اگر به ماجراجویی و بازی های سبک حفاری علاقمند هستید می توانید بازی جذاب و متفاوت Mine Quest 2 را همین حالا و خیلی سریع از طریق لینک دانلود زیر دریافت کنید. نسخه مود شده بازی در جستجوی معدن نیز برای شما عزیزان قرار داده شده است و آماده دانلود می باشد. امیدواریم این بازی اندرویدی ساعات مفرح و سرگرم کننده ای را برای شما به ارمغان بیاورد.