بازی اندرویدی Jumphobia XL از جدیدترین و جذابترین های سبک رقابتی است که در آن یک گیم پلی متفاوت و جدید را تجربه خواهید کرد. یک بازی چالشی و سرگرم کننده با مراحل متعدد که تکراری نمی شود. بخش هایی از این بازی را در ویدیوی بالا به خوبی مشاهده می کنید. مراقب باشید که این بازی را ساده نگیرید!

از یک مکان ساده با شکستن یخ ها بازی را آغاز کنید. تونل های راز و تونل گرانشی و دیگر چالش ها از مراحل مختلف بازی بوده که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید. همچنین می توانید مراحل و چالش های اختصاصی خود را مطابق سلیقه خودتان طراحی کنید. در این بازی دکمه ای جهت پرش وجود ندارد و فقط کافیست مسیر پیش رو را طی کنید و به چاله ای برسید. این بازی شما را به یاد بالا و پایین زندگی می اندازد و برای سپری کردن چالش ها به مهارت بالا و ذکاوت نیاز دارید. موسیقی متن های جذاب و مهیج و مسیرهای مخاطره آمیز از ویژگی های فوق العاده بازی Jumphobia XL می باشد.

مراحلی را که خودتان ساخته اید تست کنید و سپس برای همه گیمرها آن را به صورت عمومی و سراسری منتشر سازید و آن ها را به چالش خود دعوت کنید. برای دانلود بازی رقابتی Jumphobia XL می توانید همین حالا و از طریق لینک زیر فایل نصبی را به همراه نسخه مود شده آن، از سرور های پر سرعت اندرویدسیتی دریافت کنید. چالش های دیگران را امتحان کنید و آن ها را به چالش هایی که خودتان طراحی کرده اید دعوت کنید!