بازی اندروید Battle Ages به عنوان یکی دیگر از بهترین های سبک استراتژیک توسط اندرویدسیتی معرفی می شود. در بازی جنگی و تاکتیکی عصر نبرد مشابه دیگر نمونه های این سبک از جمله بازی مشهور قلعه و جنگ های صلیبی نقش آفرینی نمایید. در بازی فوق العاده و پرطرفدار Battle Ages با استفاده از قابلیت های مختلف بازی که برای شما طراحی شده است، شهر و تمدن خود را بنا نهید و به کمک برج های دفاعی از آنها حفاظت نمایید. دیوارهای مستحکمی به دور بناهای مهم چیده و سربازان ماهری را آموزش دهید تا در مقابل حریفان و دشمنان قدرتمند ظاهر شوید.

در تریلر رسمی بازی عصر نبرد می توانید بخش های گوناگون و اصلی بازی را مشاهده نمایید. کاراکتر ها و دیگر بخشهای جذاب بازی به خوبی طراحی شده اند و از لحاظ گرافیکی هیجان زیادی به بازی افزوده اند. شما می توانید امپراطوری خود را بنا نهاده و تمدن و پیشرفت را برای قلمرو خود رقم بزنید. به صورت آنلاین با حریفانی از سراسر جهان به رقابت بپردازید و مهارت تاکتیکی خود را در نقشه های جنگی و استراتژیک به آنها ثابت نمایید. در بازی استراتژیک Battle Ages به عنوان امپراطور تاریخ حکمرانی کنید و قدرت نظامی و مهارت تاکتیکی خود را بر همگان مسلط سازید. شما کاربران محترم می توانید همین حالا بازی اندروید Battle Ages را از سرورهای پرقدرت و سریع اندرویدسیتی دانلود نمایید. همچنین نسخه مود شده بازی برای شما علاقمندان در سرورهای اختصاصی اندرویدسیتی قرار داده شده است و آماده دانلود می باشد. بازی عصر نبرد را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به صورت آنلاین با آنها مسابقه دهید!

همچنین می توانید در کمتر از ۳۰ ثانیه به خانواده بزرگ اندرویدسیتی بپیوندید و از جدیدترین بازی ها و برنامه های اندروید به صورت هوشمند و کاربرپسند مطلع شوید و اپلیکیشن های خود را سریعتر از همیشه بروزرسانی نمایید. با اندرویدسیتی به روز بمانید!