بازی اندرویدی Flippy Knife به سبک اکشن و برای پلتفرم اندروید طراحی و منتشر شده است و توانسته امتیاز فوق العاده ۴٫۷ از ۵ را در مارکت رسمی اندروید، گوگل پلی کسب کند. یکی از سلاح های سرد را بردارید و مهارت خود را در هدف گیری نشان دهید. این بازی به خوبی پرتاب چاقو و هدف گیری با آن را در دنیای اندرویدی برای شما شبیه سازی می کند.

همانطور که در تریلر رسمی بازی Flippy Knife مشاهده می کنید، گرافیک جذاب و صداگذاری هیجان آور از ویژگی های صوتی و تصویری این بازی می باشند. شما باید از میان انواع چاقوها و سلاح های سرد در هر مرحله یکی را انتخاب کرده و آن را به سمت اهداف و سوژه های مورد نظر پرتاب کنید. سعی کنید با دقت بالایی این کار را انجام دهید تا امتیاز بیشتری کسب کرده و صندوقچه های جادویی را آنلاک کنید.

در لوکیشن های متنوع مهارت خود را در پرتاب چاقو به چالش بکشید و با یک گیم پلی جدید و متفاوت اوقات خود را جذابتر سپری نمایید. شما علاقمندان عزیز می توانید جدیدترین نسخه اندروید بازی Flippy Knife را از اندرویدسیتی و از طریق لینک زیر دانلود نمایید و از اجرای آن لذت ببرید. اما مراقب باشید که هرگز این بازی را در دنیای واقعی امتحان نکنید!