سرعت و هیجانی باورنکردنی!

بازی اندروید CarX Highway Racing که از جدیدترین و پرهیاهوترین های دنیای اندروید به شمار می رود در سبک مسابقه ای و ماشین سواری طراحی و منتشر شده است. یک تجربه بی نظیر و پرهیجان از لمس واقع گرایانه و جذاب نهایت سرعت را در این بازی ماشین سواری رقم بزنید. اگر می خواهید بیشتر با این بازی سرعتی و رقابتی آشنا شوید، با اندرویدسیتی همراه باشید. این بازی شبیه سازی عالی از رانندگی سرعتی در دنیای اندروید را برای شما علاقمندان سرعت رقم می زند!
در بازی فوق العاده و مسابقه ای CarX Highway Racing می توانید از بین ماشین های متنوع و رنگارنگ، نمونه دلخواه خودتان را انتخاب کنید و آن را شخصی سازی نمایید. در بزرگراه های شلوغ و مارپیچی لایی بکشید و همه را از مهارت بالای خود در رانندگی به حیرت آورید. همچنین می توانید به صورت دزد و پلیس بازی کنید و یا با سایر رقبا مسابقه ای حرفه ای را راه بیندازید. در بازی ماشین سواری در بزرگراه از نهایت سرعت لذت ببرید و اول بودن را از آن خود کنید.
همانطور که در تریلر رسمی بازی اندروید CarX Highway Racing مشاهده می کنید، گرافیک عالی و افکت های خیره کننده و صداگذاری مهیج و دوست داشتنی از نقاط قوت بازی به شمار می رود که موجب تداعی بیشتر و لمس هیجانی باورنکردنی می شود. پس یکی از ماشین های کلاسیک، اسپورت، شاسی بلند و یا غیره را بردارید و در بزرگراه های شلوغ لایی بکشید. نهایت سرعت را در دنیای اندروید به رخ حریفان خود بکشید. شما کاربران محترم اندرویدسیتی می توانید با لمس لینک دانلود زیر بازی جدید و جذاب CarX Highway Racing را به صورت رایگان دریافت نمایید. امیدواریم به همراه دوستان خود لحظاتی سرعتی و اوقاتی مهیج را سپری نمایید.