دیگه وقتشه اردکها رو واسه یک شام خوشمزه آماده کنی!

بازی اندروید Duck Destroyer به سبک اکشن و تیراندازی برای پلتفرم اندروید طراحی و منتشر شده است. همانطور که از اسم بازی پیداست، شما در این بازی سرگرم کننده باید اردک های بازیگوشی را شکار کنید. انواع اسلحه های شکاری و دوربین دار برای داشتن شلیکی دقیق و ماهرانه برای شما در نظر گرفته شده اند. در بازی جذاب و سرگرم کننده Duck Destroyer به عنوان روباهی باهوش و تیزبین نقش آفرینی کرده و اردک های خوشمزه را یک لقمه چرب کنید! شما باید به عنوان روباهی زیرک و بسیار ماهرانه اردک ها را دنبال کرده و با نشانه گیری دقیق آنها را از پای در آورید.

در بازی فوق العاده جذاب نابودگر اردکها بیش از ۱۵۰ مرحله و ماموریت جالب و چالشی را در لوکیشن های حیرت انگیز و زیبا تجربه خواهید کرد. مینی گیم های متنوع را پشت سر گذاشته و جایزه بگیرید! روباه بامزه به کمک انواع سلاح های تیراندازی مثل مسلسل، تک تیرانداز،موشک و دیگر انواع سلاح های سرد به دنبال اردک ها به ماجراجویی پرداخته و با شکار آنها در صدد تهیه و تدارک شامی بی نظیر و خوشمزه است. طراحی گرافیکی کاراکترها به طرز جذاب و بامزه ای شبیه شخصیت های کارتونی است که بازی Duck Destroyer را بین کاربران بسیار محبوب و پرطرفدار ساخته است. قسمت های اصلی این بازی اندرویدی را در ویدیوتریلر رسمی بالا می توانید مشاهده نمایید.

اگر از علاقمندان بازی اکشن اندروید هستید و می خواهید تجربه ای شاد و بامزه را برای خود رقم بزنید، Duck Destroyer را فراموش نکنید. شما کاربران محترم اندرویدسیتی می توانید جدیدترین ورژن اندروید بازی نابودگر اردک ها را به همراه فایل دیتا به طور کامل و رایگان از اندروید سیتی دانلود نمایید. همچنین می توانید نظرات و دیدگاه خود را راجع به این بازی در انتهای همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید. امیدواریم از این بازی لذت برده و ساعات مفرح و هیجان اگیزی را سپری نمایید.