بازی اندرویدی Sniper: Ghost Warrior به سبک بازی های اکشن و تفنگی طراحی و منتشر شده است و توانسته محبوبیت بالایی بین کاربران و علاقمندان این سبک پیدا کند. یک بازی گرافیکی که حسی واقعی از تک تیرانداز بودن را به شما القا خواهد کرد.نفسی عمیق بکشید و بعد از هدف گیری، دشمنان خود را هدشات کنید و از پای در آورید.

ماموریت های متنوعی که به شما واگذار شده است را بدون هیچ اشتباهی انجام دهید. بازی فوق العاده جذاب Sniper: Ghost Warrior شامل گرافیکی خیره کننده و صداگذاری بسیار مهیجی است که می توانید در ویدیوی بالا آن را مشاهده نمایید. در مکان ها و لوکیشن های مختلف و با استفاده از انواع اسلحه های جنگی و دفاعی سربازان دشمن را نابود کنید.

مهارت خود را در میدان جنگ به همگان ثابت کنید و اسنایپر بی مانند قرن باشید! رفته رفته می توانید سلاح های خود را ارتقا دهید و انواع جدیدی از آن ها را آنلاک کنید. برای دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی Sniper: Ghost Warrior می توانید از طریق لینک دانلود زیر اقدام نمایید. فایل های مربوط به این بازی به طور کاملا رایگان برای شما علاقمندان محترم در اندرویدسیتی قرار داده شده است و آماده دریافت می باشد.