بازی اندروید Arrow.io یا همان پیکان از بازی های سبک اکشن و سرگرم کننده است که در آن برای داشتن بهترین رکورد باید رقابت کنید. یک بازی سرگرم کننده که می توانید به صورت آنلاین و آفلاین آن را بازی کنید و از آن لذت ببرید. مهارت اصلی در این بازی قدرت مدیریت همزمان جهت حرکت و زمان شلیک تیر ها است. آنقدر متحرک باشید که همه امتیاز ها و آیتم ها را جمع آوری کنید بدون آن که کسی به شما آسیب بزند.

در بازی جذاب Arrow.io باید الماس های موجود در سطح بازی را جمع آوری کرده و امتیاز کسب کنید. رفته رفته پیکان شما ارتقا می یابد و کنترل و هدایت آن دشوارتر می شود. اما کم نیاورید و مهارت خود را بالا ببرید. البته همانطور که در ویدیوی بالا می بینید، شما در میدان بازی تنها نیستید و حریفان سرسختی در مقابل شما هستند. شما باید به کمک تیروکمان خودتان آن ها را مورد هدف قرار داده و از گردونه ی رقابت ها خارج کنید. بازی Arrow.io با داشتن گیم پلی ساده و گرافیک روان می تواند به طرز عجیبی شما را مدتها سرگرم نماید و در رقابتی بی پایان به چالش بکشد.

فکر می کنید از پس این کار بر می آیید؟! آیا فکر می کنید در نبرد آنلاین می توانید جان سالم به در ببرید و رقیبان خود را مات و مبهوت سازید؟! پس هم اکنون بازی نفس گیر Arrow.io را دانلود کنید و واقعا مهارت خود را بسنجید! امیدواریم از این بازی لذت برده و آن را به دوستانتان هم معرفی نمایید.