بازی اندرویدی Ace Fishing: Wild Catch که در دسته بندی ورزشی طراحی و منتشر شده است، توانسته توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند و امتیاز بالای ۴٫۳ از ۵ را در مارکت رسمی اندروید،گوگل پلی کسب کند. در بازی جذاب Ace Fishing: Wild Catch به شکار و صید ماهی ها و حیوانات دریایی می پردازید. قلاب ماهیگیری خود را بردارید و در ساحل دریاهای آزاد و رودخانه ها به صید ماهی بپردازید. ماهیگیری به عنوان یک مهارت و ورزش مفرح و لذت بخش را این بار در دنیای اندروید تجربه کنید!
در این نسخه از بازی ورزشی ماهیگیری سه بعدی، در طبیعت بکر و دیدنی استرالیا به ماهیگیری و شکار دریایی بپردازید. بیش از ۵۰ نوع ماهی جدید در این بازی برای شکار در نظر گرفته شده اند. رفته رفته می توانید تجهیزات بهتری برای شکار خریداری نمایید. همچنین می توانید با دیگر حریفان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. گرافیک بازی Ace Fishing: Wild Catch به صورت واقع گرایانه طراحی شده است و نماهای بی نظیری از یک صید دریایی و طبیعت را به شما علاقمندان نشان خواهد داد. تریلر رسمی این بازی اندرویدی را در ویدیوی بالا مشاهده می کنید که ویژگی های اصلی این بازی را به صورت تصویری نشان می دهد. همچنین جزئیات مختلف در این بازی ورزشی به طور چشمگیری مورد توجه واقع شده است.

اگر برای یک سفر تفریحی به مکانهای دیدنی و ناب دنیا جهت صید و شکار بهترین ماهی ها و آبزیان علاقمند هستید، همین حالا بازی اندرویدی Ace Fishing را از طریق لینک دانلود زیر دریافت کرده و با اجرای آن لحظات لذتبخشی را برای خود فراهم نمایید.