بازی اندروید و جذاب Rusted Warfare – RTS Strategy یک بازی استراتژیک و تاکتیکی است که در آن با جنگاوری تمام و نقشه های هوشمندانه به مقابله با نیروهای دشمن پرداخته و آن ها را شکست خواهید داد. بازی محبوب و پرطرفدار Rusted Warfare – RTS Strategy توانسته در مارکت رسمی اندروید امتیاز عالی ۴٫۷ از ۵ را از بازخوردها و نظرات گیمرها و کاربران سراسر جهان کسب کند. در این بازی استراتژیک از نمای بالا بر تحرکات و عملیات تاکتیکی دشمن مسلط هستید و امکان دفاع به موقع و مناسب و یا حمله های استراتژیک و هوشمندانه برای شما در نظر گرفته شده است. نیروهای دفاعی خود را به پیشرفته ترین سلاح های جنگی تجهیز کنید و برای تصاحب و گسترش قلمروتان تلاش کنید. آیا برای نبردی هیجان انگیز و بی امان آماده اید؟

در بازی اندروید Rusted Warfare – RTS Strategy از انواع تجهیزات جنگی و زرهی و هوایی بهره ببرید و به کمک نیروهای حرفه ای و یگان های ویژه نقشه های نظامی خود را عملیاتی کنید. نیروهای دشمن به سرعت به سمت شما در حال پیشروی هستند. یک نبردتمام عیار و جنگاورانه ی سراسر هیجان در مقابل شما است. شاید حتی فرصت نفس کشیدن را نداشته باشید! از زمین و آسمان بر دشمن بتازید و با کشتی ها و ناو های جنگی راه های آبی و دریایی را بر دشمن تنگ کنید. نقشه های متنوع و مختلفی برای تجربه ی هیجانی متفاوت و اجرای عملیاتی نو در بازی آنلاین Rusted Warfare – RTS Strategy برای گیمرها در نظر گرفته شده است.

سطح گرافیکی بازی نسبتا ساده طراحی شده است اما تا آن را اجرا نکنید، هیجان اعتیادآور و لذت بخش آن را لمس نخواهید کرد.همچنین امکان اجرای بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین برای شما فراهم شده است. پس می توانید با دوستان خود و یا حریفانی از سراسر جهان به رقابت بپردازید و قدرت استراتژیک خود را به همگان ثابت کنید. برای دانلود بازی استراتژیک و اندرویدی Rusted Warfare 2017 از اندرویدسیتی، مرجع برتر بازی و برنامه اندروید ایران روی لینک زیر کلیک نمایید. شما علاقمندان محترم می توانید نقطه نظرات و دیدگاه خود را راجع به این بازی استراتژیک در انتهای همین صفحه به اشتراک بگذارید.