بازی اندرویدی Eyes – The Horror Game به سبک رقابتی طراحی و منتشر شده است و از سری بازی های ترسناک است که در آن پا به بیمارستانی متروکه می گذارید. بیمارستانی که اکنون خانه ی ارواح شده است و شما باید در آن به جستجو بپردازید و راه نجات را بیابید. آیا صدای وحشتناک ارواح را می شنوید؟

در بازی ترسناک Eyes – The Horror Game در راهروهای تاریکی که اشیا قدیمی و عجیب و غریبی در آن ها هستند، به جستجو بپردازید و آیتم های لازم را پیدا کنید. نقشه بیمارستان را تکمیل کنید تا راه خروج را بیابید. گرافیک عالی به همراه صداگذاری ترسناک اثرگذاری و جذابیت بازی ترسناک چشمها را دوچندان کرده است. نمای بازی از دید اول شخص دنبال می شود و لوکیشن های مختلف بیمارستان به صورت تاریک طراحی شده است تا حس واقعی ترس را بیشتر القا کند. قسمت هایی از این بازی را در ویدیو تریلر رسمی بالا می توانید مشاهده نمایید. ترس به دلتان راه ندهید و در رقابتی جهانی رکورد بهترین را برای خود به ثبت برسانید.

اگر به بازی های ژانر ترسناک علاقمند هستید و برای یک ماجراجویی پر هیجان در بیمارستانی متروکه آماده اید، بازی اندرویدی Eyes – The Horror Game را از دست ندهید. جدیدترین نسخه اندروید بازی ترسناک چشمها به همراه نسخه مود شده روی سرورهای پر سرعت اندرویدسیتی آپلود شده است و هم اکنون آماده دانلود برای شما عزیزان و علاقمندان می باشد. البته این بازی برای افراد زیر ۱۲ سال توصیه نمی شود!