بازی اندروید Stronghold Kingdom از بی نظیرترین و جذاب ترین بازی های سبک استراتژیک است که در این پست به صورت ویدئویی به معرفی آن می پردازیم. شما پادشاه قدرتمندی در قرون وسطی هستید که باید شکوه و اقتدار خود را به همگان نشان دهید. آیا برای فرمانروایی و وسعت بخشیدن به قلمرو خود آماده اید؟! آیا همچون پادشهای شجاع دل و مقتدر مقابل دشمنان و حریفان می ایستید؟!

تمامی قابلیت های متنوعی که برای یک پادشهای در قرون وسطی لازم باشد در بازی Stronghold Kingdom برای شما در نظر گرفته شده است. از عرصه های جنگی و نظامی تا عرصه های سیاسی و دیپلماتیک و تجاری. با دیگر امپراطوری ها اتحاد های محکمی برقرار کنید و در مقابل دشمنان قدرمندتر ظاهر شوید. این بازی از موسیقی بسیار مهیج و تاثیر گذاری استفاده کرده است و شما را به یاد بازی نوستالژیک و جذاب قلعه می اندازد. کشاورزان و تاجران و نیروهای نظامی ویژه ای را پرورش دهید و پادشاهی خود را گسترده تر و تثبیت نمایید.

با کسب رضایت مردم و وجه ای مقتدر بین کاربران به رهبری بزرگ برای اتحادتان تبدیل شوید و قلمرو خود را گسترش دهید. شما کاربران علاقمند می توانید جدیدترین نسخه اندرویدی بازی Stronghold Kingdom را به همراه فایل دیتای آن به طور کامل و رایگان از اندرویدسیتی دریافت کنید. امیدواریم این پست توانسته باشد گزینه موردپسندی به شما کاربران گرامی ارائه دهد و از اجرای بازی لذت ببرید