بازی اندرویدی Goosebumps Night of Scares به سبک ماجراجویی و چالشی طراحی و منتشر شده است. این بازی بر اساس فیلم پرفروش Goosebumps با ژانر وحشت ساخته شده و شما را به یک ماجراجویی و چالش فکری هیجان انگیز با چاشنی ترس و خوف دعوت می کند. آیا برای پیدا کردن راه نجاتی از دل تاریکی و هراس، به اندازه کافی شجاعت در خود می بینید؟

در بازی ترسناک Goosebumps Night of Scares با وحشتناک ترین هیولاها رو به رو می شوید! انواع معماهای فکری و چالشی را باید حل کنید یا در دل تاریکی شب خود را در گوشه ای پنهان سازید تا جان سالم به در برید. برای رهایی باید اسرار این خانه را یاد بگیرید و با رموز پنهان آن آشنا گردید. صحنه های گرافیکی و فوق العاده ترسناک به همراه صداگذاری مهیج و دلهره آور از دیگر ویژگی های بازی ترسناک شب وحشت هستند که می توانید آن ها را در تریلر رسمی بالا مشاهده نمایید.

ماجراجویی و چالش های فکری با چاشنی ترس و وحشت، علاقمندان خاص خود را دارد که اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید حتما این بازی را دانلود کرده و اجرا کنید. فایل نصبی بازی Goosebumps به همراه فایل دیتای آن در اندرویدسیتی قرار داده شده است و هم اکنون جدیدترین نسخه اندروید آن از طریق لینک دانلود زیر قابل دریافت می باشد.