جزیزه دایناسورها!

بازی اندروید The Ark of Craft: Dinosaurs Survival Island Series که در قالب ماجراجویی طراحی شده است می تواند پیشنهادی ویژه برای علاقمندان این سبک از بازی ها باشد. این بازی که در مارکت رسمی اندروید به انتشار رسیده است توانسته با طراحی دقیق و توجه ویژه به جزئیات در طراحی لوکیشن ها و صحنه های گرافیکی جذابیت بی نظیری به این بازی بدهد و طرفداران بسیاری را به خود سرگرم کند.

مطابق تریلر بازی The Ark of Craft: Dinosaurs Survival Island Series که در ویدیوی بالا مشاهده می کنید، صحنه های سه بعدی و گرافیکی به طور خیره کننده ای طراحی شده اند و تا حد بالایی می توانند حسی واقعی را به شما القا کنند. همچنین امکان تغییر زاویه دید برای گیمر ها در این بازی لحاظ شده است. شما باید به کمک ابزار های اولیه برای خود سلاح تهیه کنید و به کمک آنها منابع غذایی و اولیه را برای خود تامین کنید. همچنین می توانید یک دایناسور را اهلی کنید و به کمک او از جان خود در مقابل دیگر دایناسور ها و خطرات جنگل حفاظت کنید.

مراقب باشید که اگر به موقع به دایناسورتان غذا ندهید از دست شما عصبانی شده و ممکن است شما را از پای در آورد! پس جستجو کنید و برای یافتن غذا تلاش کنید تا ماموریت خود را به سرانجام برسانید. بازی اندرویدی The Ark of Craft: Dinosaurs Survival Island Series را دانلود کنید و شجاعانه پا به جزیره افسانه ای دایناسورها بگذارید و یک ماجراجویی تمام عیار و مخاطره آمیز را رقم بزنید.