بازی اندروید Run Lucy Run پیشنهادی شگفت انگیز برای علاقمندان بازی اکشن است که اندرویدسیتی آن را به شما معرفی می کند. در این بازی هیجان انگیز اتفاقات مرموز و جالبی در انتظار شماست. لوسی، دختر نقش اول داستان است که توسط سازمانهای مخوف اطلاعاتی برای انجام ماموریتی سری انتخاب می شود. در حین انجام ماموریت، لوسی متوجه سرنخ هایی شده و به کل ماموریت مشکوک می شود! حالا لوسی منتظر دستورات شماست تا ماجراجویی را تکمیل کنید و قصه را به سرانجام برسانید. خطرات متعددی شما را تهدید می کند و افرادی می خواهند شما را به هر قیمتی به قتل برسانند. آیا شما هم دل و جرات لوسی را برای ادامه داستان دارید؟!

در تریلر رسمی بالا بخش های گوناگون بازی اکشن Run Lucy Run به خوبی نمایش داده شده است. شما باید مسیرهای پیش رو را طی کرده و از دل خطرات و تهدیدات عبور کنید. با نیروهای دشمن درگیر شده و جان سالم به در ببرید. در این میان نباید از موزیک و صداگذاری هیجان انگیز و دلهره آور جهت القای حسی واقعی غافل شد. صحنه های برخورد و فرار به همراه مسیرها و لوکیشن ها به صورت گرافیکی و خیره کننده طراحی شده اند و جذابیت دوچندانی به بازی فرار لوسی بخشیده اند.

اگر میخواهید تا انتهای داستان با لوسی همراه باشید و هیجانی لذت بخش را تجربه کنید، هم اکنون بازی اندروید Run Lucy Run را از اندرویدستی دانلود نمایید. جدیدترین نسخه اندروید این بازی را به همراه نسخه مود شده به طور کاملا رایگان و با سرعت بالا از سرورهای بهینه و اختصاصی ما(اندرویدسیتی) دانلود نمایید. امیدواریم از این بازی اکشن لذت برده و اوقات جذاب و دلچسبی را با اجرای آن سپری نمایید.