بازی اندرویدی SimplePlanes یک شبیه سازی جالب از هواپیما سازی در دیوایس اندرویدی شما است. با اجرای این بازی جالب مثل یک مهندس طراح و حرفه ای به ساخت و پرداخت هواپیما ها بپردازید و آنها را به پرواز در آورید و امتیاز کسب کنید. رویای بی نظیر خود را در طراحی یک هواپیمای تفریحی یا نظامی عملی کنید! با ایجاد تغییراتی در طراحی بدنه و قدرت موتورها و رنگبندی و … هواپیمای جدیدی بسازید و آن را آزمایش کنید. نقاط قوت و ضعف را بسنجید و در بازبینی آنها را بهبود دهید.

در ویدیوی بالا قسمت های مختلفی از بازی SimplePlanes را مشاهده می نمایید. اگر آماده اید به عنوان یک مهندس خلاق و حرفه ای در طراحی هواپیما شرکت داشته باشید حتما بازی فکری کارخانه هواپیما سازی را امتحان کنید و تجربه ای دلنشین و آموزنده از طراحی پرنده های مصنوعی به دست آورید. قابلیت های در نظر گرفته شده در بازی جزئیات فراوانی از یک طراحی واقعی را شامل می شود که همین حس واقعی یک طراحی را برای شما کاربران علاقمند به خوبی تداعی و شبیه سازی می کند.

جهت دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی SimplePlanes می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید. امیدواریم از هواپیماسازی لذت ببرید!