بازی جذاب و سرگرم کننده Clue یا همان بازی سرنخ برای پلتفرم اندروید و در مارکت رسمی گوگل پلی به انتشار رسیده است. این بازی جزو بازی های کلاسیک و مرموز است که در آن باید تا می توانید کاراگاه بازی کنید! مراقب باشید. قتلی صورت گرفته و جنازه ای پیدا شده است. مظنونین در ساختمان هستند. شما باید با دقت تمام و هوشیاری و ذکاوت جزئیات را بررسی کنید. با هوش کاراگاهی خود معما ها را حل کنید و چالشها را یکی پس از دیگری پشت سر گذارید. راز این قتل مرموز و خطرناک را کشف کنید و حقیقت را آشکار سازید. یادتان باشد که حقیقت همیشه جلو چشمان شماست، کافیست بخواهید آن را ببینید!

در بازی جذاب Clue باید قاتل را از میان مظنونین شناسایی کنید. صحنه قتل را بازسازی کنید و از جزئیات این خیانت آگاه شوید. حدسهای خودتان را آزمایش کنید و شواهد را ثبت کنید. در نهایت به کمک شم کاراگاهی خود قطعات پازل را کنار هم گذاشته و راز این معمای رمزآلود را کشف کنید. اگر از بازی های کاراگاهی و مرموز خوشتان می آید حتما سرنخ را دنبال کنید. بخش هایی از این ویدئوگیم را در تریلر رسمی بالا مشاهده می کنید. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی Clue از سرورهای سریع و بهینه اندرویدسیتی کافیست لینک دانلود زیر را لمس نمایید. فایل نصبی مربوطه به همراه نسخه مود شده و فایل کامل دیتای آن به طور رایگان برای شما همراهان و علاقمندان محترم در اندرویدسیتی قرار داده شده است.

همچنین می توانید با عضویت در اندرویدسیتی که کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد، از سرویس های ویژه و نوین بهره مند شوید و کاملا هوشمند از آخرین های دنیای اندروید مطلع شده و ما را در ارائه خدمات موردنظرتان یاری فرمایید.