بازی اندرویدی Motorbike Racing به سبک بازی های مسابقه ای و موتورسواری طراحی و در مارکت رسمی اندروید، گوگل پلی برای علاقمندان منتشر شده است. اگر به دنبال تجربه هیجان یک سرعت بی حد و حساب هستید و یا می خواهید مهارت خود را در رقابتی تنگاتنگ به چالش بکشید، این بازی را از دست ندهید. مراقب باشید زیرا هر کسی نمی تواند بازی موتورسواری Motorbike Racing را تا پایان ادامه دهد و به سرانجام برساند!

موانع متنوعی در سطح های دشوار برای به چالش کشیدن مهارت کاربران در این بازی در نظر گرفته شده است که تعدادی از آنها را در تریلر رسمی بالا مشاهده می کنید. آنچه در این بازی تعیین کننده است، توانایی حفظ تعادل است. شما باید با مهارت و دقت بالایی برای پشت سر گذاشتن موانع و مسیر مسابقه تلاش کنید و در نهایت رکوردی تکرار نشدنی از خود به جای بگذارید تا نام شما در صدر لیدر برد بازی قرار گیرد! با کسب امتیاز های بالاتر می توانید موتور و تجهیزات جانبی را ارتقا دهید و در مسیرهای پیچیده تر مسابقه دهید.

اگر شما نیز از علاقمندان و طرفداران پروپاقرص بازی های سرعتی و موتورسواری هستید، همین حالا جدیدترین ورژن بازی Motorbike Racing را از طریق لینک دانلود زیر دریافت نمایید و در رقابتی هیجان انگیز و پر چالش مهارت خود را نشان دهید. نسخه مود شده بازی موتورسواری عبور از موانع نیز برای شما کاربران گرامی در اندرویدسیتی قرار داده شده است و آماده دانلود می باشد.