بازی اندرویدی Hyper Heroes: Marble-Like RPG به سبک بازی های نقش آفرینی و جنگ آوری طراحی و برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. یک بازی نفس گیر با نبردهای تاکتیکی و جذاب که حس رقابت را در شما بر می انگیزد. ابر قهرمانان به کمک شما نیاز دارند تا در میدان نبرد بر دشمنان و هیولاها پیروز شوند.

در بازی جذاب Hyper Heroes: Marble-Like RPG یا همان ابرقهرمانان در هر مرحله تعدادی از نیروهای خود را که از زبده ترین قهرمانان موجود، با قدرتهایی جادویی و خارق العاده هستند انتخاب کرده و به مصاف با سربازان و هیولاهای دشمن بروید. کاراکترهای جنگی را به صورت تاکتیکی انتخاب کنید و با تکیه بر قدرت های خاص هر کدام از آنها، استراتژی ویژه ای طراحی کنید تا پیروزی در میدان مبارزه از آن شما باشد. صحنه های گرافیکی جذاب و فوق العاده در طراحی دیداری و همچنین صداگذاری بسیار موثر بر هیجان بازی به شدت افزوده است که بخش هایی از آن را در تریلر رسمی بالا مشاهده می نمایید.

ابر قهرمانان خود را برگزینید و با هدایت آن ها در میدان نبرد بر حریفان خود پیروز شوید. شما کاربران گرامی می توانید تازه ترین نسخه اندروید بازی جذاب Hyper Heroes: Marble-Like RPG را از طریق لینک زیر دانلود نمایید. همچنین نسخه مود شده این بازی به طور کاملا رایگان برای شما علاقمندان در اندرویدسیتی آپلود شده است و هم اکنون آماده دانلود می باشد.