بازی اندرویدی Chameleon Run یک بازی جدید است که به سبک اکشن طراحی و در مارکت رسمی اندروید به انتشار رسیده است. یک بازی جذاب که با ترکیب رنگهای زیبا مدتها می تواند شما را سرگرم کند و شما را به چالش بکشد. شما باید رنگ های متناسب را به سرعت تشخیص داده و در سطوح هم رنگ باقی بمانید تا مسیر پیش رو را ادامه دهید. اگر یک بازی سرگرم کننده می خواهید که با جذابیتی ویژه و بدون حس تکراری شدن شما را سرگرم کند، پیشنهاد ما به شما بازی Chameleon Run می باشد.

همانطور که در ویدیو رسمی معرفی بازی دوندگی و فرار مشاهده می کنید، یک محیط گرافیکی جذاب و زیبا برای مسیر مسابقه شما در نظر گرفته شده است. شما باید به موقع پرش کنید و یا سطح رنگی خود را تعویض کنید. با سرعتی باور نکردنی فرار کنید و موانع مختلف را پشت سر گذارید تا رکوردی حیرت آور از خود به جای بگذارید. این بازی می تواند سرعت عکس العمل ذهن شما را افزایش دهد و مهارت شما را در گرفتن تصمیم های آنی بالا ببرد.

اگر برای پیشنهادی ساده و سرگرم کننده جهت پر کردن اوقات فراغت خود می گردید، حتما بازی دوندگی Chameleon Run را از دست ندهید. همین حالا این بازی مینیمالیستی و دلنشین را از سرورهای پرسرعت اندرویدسیتی دانلود کرده و لحظات زندگیتان را جذابتر از قبل به ثبت برسانید. امیدواریم این بازی مورد توجه شما علاقمندان عزیز قرار گرفته باشد.