بازی اندرویدی Swamp Attack به عنوان پیشنهادی برای علاقمندان سبک اکشن از سوی اندرویدسیتی معرفی می شود. در این بازی جذاب و سرگرم کننده در نقش کاراکتر اصلی داستان ایفای نقش می کنید. شما می خواهید شبی آرام و به یادماندنی را در برکه سپری نمایید که صداهایی به گوشتان می رسد. حیوانات و اهالی مرداب به خانه شما هجوم آورده اند و قصد تصاحب آن را دارند. یک لحظه غفلت به معنی خداحافظی شما با خانه تان می باشد. پس به هوش باشید و اجازه ندهید حیوانات باتلاق به شما نزدیک شوند. همه آنها را از پای در آورید و گول ظاهر آنها را نخورید! اسلحه خود را انتخاب کرده و از خانه تان در مقابل هیولاهای مرداب محافظت کنید.

در بازی اکشن Swamp Attack به کمک اسلحه پیشرفته خود موجودات وحشی را نابود کنید. مراحل متنوع بسیاری برای شما در نظر گرفته شده است. آیا از پس ماموریت هایی که به شما محول شده است بر می آیید؟! پس اگر جوابتان مثبت است فرصت را از دست ندهید و همین حالا اقدام کنید. شما می توانید در ویدیوی بالا با بخش های گرافیکی و محیط بازی و کاراکترهای مختلف آن آشنا شوید. از صداگذاری هیجان انگیز و فوق العاده موثر این بازی نیز نباید غافل شد.

برای دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی حمله مرداب از اندرویدسیتی کافیست روی لینک زیر کلیک نمایید. البته نسخه مود شده بازی اکشن Swamp Attack به طور کاملا رایگان برای شما علاقمندان در اندرویدسیتی قرار داده شده است و هم اکنون آماده دانلود می باشد. با شجاعت تمام مهارت خود را در دفاع از خود و خانه تان در برابر حیوانات مرداب ثابت کنید و از اجرای بازی لذت ببرید.