بازی جدید اندروید Farm Expert 2018 Premium از بهترین های سبک شبیه سازی است که در مارکت رسمی اندروید منتشر شده است. اگر از علاقمندان بازی های مزرعه داری و کشاورزی هستید، تا انتهای این پست با اندرویدسیتی همراه باشید. در بازی جذاب و دوست داشتنی مزرعه داری ۲۰۱۸ همه چیز برای تجربه ای لذت بخش و هیجانی از مزرعه داری و کشاورزی نوین فراهم شده است. شما باید با استفاده از ابزارآلات و وسایل مختلف به کاشت محصولات پرداخته و به طور مکانیزه آنها را برداشت کنید. در نهایت محصولات را به فروش برسانید و حسابی پولدار شوید!

تریلر رسمی بازی سرگرم کننده Farm Expert 2018 Premium را در ویدیوی بالا می توانید مشاهده نمایید. همانطور که در کلیپ بالا نشان داده شده است، انواع ماشین آلات کشاورزی و ابزارهای ضروری در اختیار شماست. به کمک هر کدام از ماشین های کشاورزی و با صبر و دقت کافی مراحل مختلف کار را انجام دهید و از شبیه سازی بخش های متنوع کشاورزی و مزرعه داری در دنیای اندروید لذت ببرید. بازی کشاورزی ۲۰۱۸ با طراحی عالی جزئیات و گیم پلی فوق العاده پیشنهادی عالی برای پر کردن اوقات فراغت شما و بخصوص برای کودکان است. شما در این بازی در محیطی گرافیکی و لذت بخش با بخش های گوناگون کار کشاورزان آشنا می شوید و ساعتها با آن سرگرم شوید.

برای دانلود بازی جذاب و سرگرم کننده Farm Expert 2018 Premium از اندروید سیتی کافیست روی لینک زیر کلیک نمایید. همچنین نسخه مود شده این بازی را برای شما کاربران محترم قرار داده ایم و هم اکنون آماده دانلود است. این بازی مناسب برای کودکان پیشنهادی بی نظیر است تا در فضایی به دور از هیجان و تنش های روانی مدتها سرگرم شوند و از اجرای آن لذت ببرند.