بازی اندروید World War 2: Axis vs Allies از جدیدترین بازی های استراتژیک است که در مارکت رسمی اندروید به انتشار رسیده است. یک نبرد قدیمی و پر هیجان به نام جنگ جهانی دوم را شما فرماندهی می کنید. در این بازی جنگی تجربه ای متفاوت و جذاب از مبارزات و تاکتیکها را یاد می گیرید و برای پیروزی بر ارتش دشمن تلاش خواهید کرد. بازی جذاب جنگ جهانی دوم شبیه سازی مجدد نیمه اول دهه چهل میلادی و جنگ های حماسی آن دوران است که با طراحی عالی حس و حالی واقعی را به شما القا می کند. کشورهای جهانی در دو دسته متحدین و متفقین در مقابل هم صف آرایی کرده اند و تسلیحات نظامی خود را به رخ هم می کشند و در نبردی خانمان سوز با هم مبارزه می کنند. آیا برای فرماندهی ماشین های زرهی و جنگی آماده اید؟!

جنگی سهمناک و عظیم را در بازی جدید World War 2: Axis vs Allies پیش رو دارید. از میان انبوهی از تجهیزات جنگی و سنگین، یگان زرهی خود را با توجه به قابلیت های منحصر بفرد هرکدام از آنها انتخاب کنید. تاکتیک ها و استراتژی های پیشرفته و حرفه ای خود را در مواجه با نیروهای دشمن عملیاتی نمایید. ادوات جنگی خود را تقویت کنید و به روزترین تجهیزات جنگی را خریداری نمایید تا با قدرتی بی بدیل دشمنانتان را حیرت زده نمایید. در بازی هیجان انگیز World War 2: Axis vs Allies نیروهای دشمن را از پای در آورید و با پیروزی بر ارتش دشمن مدال ها و افتخارات خود را کامل کرده و امتیاز و پول به دست آورید!

همانطور که در تریلر رسمی این بازی اندرویدی مشاهده می نمایید، علاوه بر سیر داستانی و نقشه های تاکتیکی، گرافیک خیره کننده و صداگذاری هیجان انگیز و حماسی نیز بر جذابیت بازی افزوده است. صحنه های انفجار و جنگی به طرز خارق العاده ای حسی واقعی را به شما القا می کنند. شما علاقمندان گرامی می توانید فایل نصبی آخرین ورژن بازی را از طریق لینک زیر دانلود نمایید. همچنین نسخه مود شده بازی به طور کاملا رایگان برای شما کاربران اندرویدسیتی قرار داده شده است و آماده دانلود می باشد. با پیوستن به اندرویدسیتی در کمتر از ۳۰ ثانیه به آخرین های دنیای اندروید به صورت هوشمند و کاربرپسند دسترسی کامل و رایگان داشته باشید و ما را در ارائه خدمات مورد نظرتان یاری فرمایید. با اندرویدسیتی به روز بمانید!