بازی اندروید Sheltered یا همان پناهگاه از جمله بازی های موفق به سبک استراتژیک است که توانسته امتیاز کم نظیر ۵ از ۵ را در مارکت رسمی گوگل پلی به دست آورد. در این بازی به آینده سفر کرده و در موقعیتی آخرالزمانی قرار خواهید گرفت. شما به عنوان یک پدر شجاع و دلسوز مسئول امنیت و بقای خانواده تان هستید. در بازی استراتژیک Sheltered به کمک قابلیت ها و آیتم های گوناگون به بقای خود ادامه داده و از خطراتی مثل حمله حیوانات تا انفجارهای اتمی جان سالم به در ببرید.

در بازی پر هیجان پناهگاه باید برای بقا و زنده ماندن تلاش نمایید. ابتدا برای خودتان سرپناهی پیدا کنید. سپس از میان محیط پیرامون ابزارها و آیتم های ضروری را برای کاوش و دفاع از خود به دست آورید. از خانواده خود در مقابل تهدیدها دفاع کنید و سعی کنید منابع بیشتری را جمع آوری نمایید. در بازی تاکتیکی Sheltered قابلیت های متنوع و زیادی برای گیمرها در نظر گرفته شده است که تعدادی از آنها را در تریلر بازی پناهگاه می توانید مشاهده نمایید. آیا برای ادامه زندگی آماده جنگیدن هستید؟!

شما کاربران و علاقمندان گرامی می توانید هم اکنون این بازی اندرویدی را از سرورهای بهینه و پرسرعت اندرویدسیتی دانلود نمایید.همچنین می توانید با پیوستن به خانواده بزرگ اندرویدسیتی از خدمات ویژه ما به صورت هوشمند و مطابق سلیقه خودتان بهره مند شوید. به کمک داشبورد اختصاصی و ربات های پیشرفته از جدیدترین بازی ها و برنامه های اندروید مطلع شده و اپلیکیشن های موردعلاقه خود را بروزرسانی نمایید. با اندرویدسیتی به روز بمانید!