بازی اندروید Wild Hunt:Sport Hunting Games به سبک شبیه سازی طراحی و در مارکت رسمی اندروید به صورت عمومی انتشار یافته است. در این بازی تجربه شکاری حرفه ای و دلچسب را خواهید داشت. در دل طبیعت بکر گام بردارید و حیوانات مختلفی را شکار کنید. با اجرای بازی جذاب Wild Hunt:Sport Hunting Games می توانید شکار را در دنیای اندروید شبیه سازی کنید و از آسیب های واقعی و جبران ناپذیر به محیط زیست و حیوانات جلوگیری کنید!

بازی شکار Wild Hunt:Sport Hunting Games از گرافیک سه بعدی فوق العاده و خیره کننده ای بهره برده است که در ویدیوی بالا هم می توانید مشاهده کنید. در لوکیشن های زمستانی، پاییزی و بهاری به دنبال حیوانات بگردید و به کمک اسلحه پیشرفته خود آن ها را تنها در یک شلیک شکار کنید. اسلحه خود را مطابق سلیقه شخصی ارتقا دهید و در شکاری حساس به صورت PvP با حریفانی از سراسر جهان رقابت کنید. آیا خود را شایسته عنوان بهترین شکارچی جهان می بینید؟! پس یکی از سلاح های موجود را بردارید و در جنگلها و کوه ها به دنبال شکار بگردید و بعد از یک هدف گیری دقیق، ماشه را بکشید.

در سراسر جهان سفر کنید و در محیط های مختلف به شکاری واقع گرایانه بپردازید. بازی Wild Hunt با داشتن گیم پلی عالی و گرافیک و صداگذاری مناسب و هیجان انگیز می تواند صحنه شکار را به خوبی برای شما شبیه سازی و تداعی کند. شما علاقمندان عزیز می توانید همین حالا جدیدترین نسخه بازی شکار وحشی را از سرورهای پرسرعت اندرویدسیتی دانلود نمایید و شکار خود را آغاز کنید.