بازی اندروید Tidy Robots به سبک پازل طراحی و در مارکت رسمی اندروید گوگل پلی منتشر شده است. اندرویدسیتی بازی ربات های تیدی را به شما علاقمندان سبک چالشی و سرگرم کننده پازلی پیشنهاد می دهد. بازی فکری Tidy Robots تجربه ای جدید از بازی های پازل و چالشی است که ذهن شما را از ساختارهای فعلی رها کرده و نظم جدیدی به هوش شما خواهد بخشید. در این بازی هیجان انگیز با ربات هایی به نام تیدی سر و کار دارید و باید با هدایت مناسب آنها مراحل را پشت سر گذاشته و امتیاز کسب کنید.

همانطور که در تریلر رسمی بازی Tidy Robots می بینید، این بازی از گرافیک شاد و فانتزی و گیم پلی اعتیادآور برخوردار است. در این بازی جذاب کافیست به کمک دست خود مسیر حرکت ربات را تعیین کرده تا ربات شروع به جمع آوری توپ های خوشمزه و خوشرنگ شکلاتی نماید. بیش از ۸۰ مرحله چالشی و سخت در این بازی منتظر شما هستند تا مدتها شما را سرگرم نمایند. بازی Tidy Robots شامل مراحل چالشی و متنوعی است که با توجه به نبود خشونت ها و هیجان های تنش زا در آن به عنوان بازی مناسب برای کودکان معرفی میشود. بازی ربات های تیدی می تواند ذهن شما را از عادت کردن و روزمرگی خارج کند و لحظاتی شاد و مفرح را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای دانلود بازی Tidy Robots می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید. آخرین ورژن اندروید بازی به همراه نسخه مود شده به صورت کاملا رایگان آماده دانلود از سرورهای اختصاصی اندرویدسیتی می باشد.