زمین ۲۰۲۰!

بازی اندرویدی Band of Badasses: Run & Shoot به سبک بازی های تفنگی و تیراندازی و در دسته بندی اکشن طراحی و منتشر شده است. در این بازی باید زمین را از حمله و خطراتی که بیگانگان به وجود آورده اند، نجات دهید. کافیست یکی از ۶ قهرمان موجود در بازی را انتخاب کرده و مطابق با قابلیت ها و توانایی های فردی و شخصیتی او به ایفای نقش بپردازید. قهرمانانی که خستگی ناپذیرند!

انسانیت و بشریت توسط بیگانگان به بردگی گرفته شده است و چشم امید همگان به شما قهرمانان این بازی دوخته شده است. با شجاعت تمام و بدون هیچ هراسی از مرگ، به مبارزه با نیروهای دشمن بپردازید و همه را نابود کنید. طراحی گرافیکی و بامزه کاراکتر ها و همچنین برخورداری از یک طراحی رنگی و جذاب به همراه موسیقی متناسب و مهیج توانسته بازی Band of Badasses: Run & Shoot را به یک بازی فانتزی و شاد و هیجان انگیز تبدیل کند که از اجرای آن خسته نمی شوید! قهرمانان اصلی این بازی را به همراه بخش هایی از هنرنماییشان در تریلر ویدیویی بالا مشاهده می کنید.

اگر به دنبال یک بازی اکشن اما خنده دار و جذاب با گیم پلی عالی هستید حتما Band of Badasses: Run & Shoot را امتحان کنید. این بازی برای پر کردن اوقات فراغت و داشتن لحظاتی بامزه و مهیج بسیار مناسب است. شما علاقمندان عزیز می توانید جدیدترین ورژن اندروید بازی اکیپ قهرمانان را همین حالا از اندرویدسیتی دانلود نمایید.