بازی اندرویدی Champions and Challengers – Adventure Time که تریلر رسمی آن را در ویدیوی بالا مشاهده می کنید، از بهترین بازی های جذاب و سرگرم کننده سبک اکشن است که مهارت شما را به چالش کشیده و حس رقابت را در شما برمی انگیزد. آیا برای نبردهای افسانه ای آماده اید؟ رقیبان شما حریفان سرسختی هستند که به خون تشنه اند و به هر قیمتی در صدد نابودی شما هستند.

در بازی اکشن Champions and Challengers – Adventure Time یا همان زمان ماجراجویی با حریفان خود رو به رو شوید و با هدایت و تاکتیک های جنگی ویژه تیم خود را تقویت کنید. گیم پلی تاکتیکی و امکان انتخاب کاراکترهای بامزه و جالب و همچنین گرافیک رنگی و عالی، جذابیت دوچندانی به این بازی بخشیده است.

همچنین در بازی Champions and Challengers – Adventure Time می توانید به صورت PvP در آرنای اختصاصی خود به رقابت با حریفان خود بپردازید. جهت دانلود به روزترین نسخه اندروید این بازی می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و فایل نصبی را به همراه نسخه مود شده و فایل دیتای آن به طور کامل و رایگان دریافت کنید. همین حالا به دوستان خود خبر دهید و به صورت گروهی در رقابت های آزاد و آنلاین جهانی قدرتمندتر از همه ظاهر شوید!