دیلیت اکانت اینستاگرام در کمتر از ۶۰ ثانیه!

برنامه محبوب اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی فیسبوک است که با آپدیت های مداوم و افزودن قابلیت های جذاب هر روز توجه کاربران جدیدی را به خود جلب می کند. اگر چه در نگاه اول بسیار جذاب و دیدنی به نظر می رسد اما ممکن است به هر دلیلی بخواهید از این شبکه اجتماعی خارج شوید و حساب خود را مسدود سازید. اگر قصد چنین کاری را دارید در مرحله اول پیشنهاد می کنیم که اکانت خود را به صورت موقت غیرفعال کنید. شما می توانید به صورت موقت اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید و هر زمان که بخواهید دوباره آن را فعال کنید. برای این کار می توانید صفحه ویدیو آموزش حذف موقت اینستاگرام را از سرویس ویدیو اندرویدسیتی مشاهده کنید.
اما اگر به حذف دائمی اکانت خود در اینستاگرام مصر هستید و می خواهید اکانت خود را برای همیشه حذف کنید کافیست مطابق ویدیوی بالا مراحل را گام به گام طی کنید. وارد اکانت خود شده و مشابه حذف موقت Instagram عمل کنید. در مرحله آخر در نوار آدرس مرورگر خود به جای عبارت
temporarily که به معنای موقت است عبارت permanent را که به معنای همیشگی است وارد کنید. سپس در صفحه جدید رمز خود را وارد کرده و حساب اینستاگرام خود را برای همیشه و به صورت دائمی حذف و غیرفعال نمایید. امیدواریم این آموزش ویدیویی برای شما همراهان اندرویدسیتی مفید و کاربردی واقع شود. سوالات خود را پیرامون این مطلب از ما بپرسید.