برنامه اندروید PhotoMap PRO Photo Gallery یک گالری لوکس با طراحی منحصربفرد و ضروری برای ویرایش و پردازش تصاویر در دیوایس های اندرویدی است. این اپلیکیشن عکاسی قابلیت های فراوانی دارد. با استفاده از PhotoMap PRO Photo Gallery به آسانی بین تصاویر اسکرول کنید و برای عکس هایتان کپشن تعیین کنید. تاریخ زمانی ثبت تصاویر و محل عکاسی را به همراه کلی اطلاعات تخصصی دیگر هنگام مشاهده تصاویر، ببینید. همچنین از طریق اینترنت و فضاهای ابری به آن ها دسترسی داشته باشید و یا از طریق لینک آن ها را به اشتراک بگذارید.

برنامه اندرویدPhotoMap PRO  بهترین اپلیکیشن عکاسی برای سفر های شماست. یک همراه به یادماندنی! شما می توانید هنگام سفر موقعیت مکانی عکس ها را مشخص کنید و مدت زمانی را که در هر محل بوده اید مشاهده نمایید. در پایان سفر نیز به صورت چرخه زمانی عکس ها را مشاهده نمایید و خاطراتی لذت بخش را در زندگی خود به ثبت رسانید. این برنامه عکاسی ویژه و بخصوص کاربردها و قابلیت های بسیاری دارد که در ویدیوی بالا به تعدادی از آنها اشاره شده است. موارد استفاده از برنامه فوق العاده عکاسیPhotoMap PRO Photo Gallery شامل سفرهای بین شهری و روزانه، ورزش و دوچرخه سواری، برنامه ها و جشن های خاص و غیره است.

جهت دانلود جدیدترین ورژن اپلیکیشن عکاسی PhotoMap PRO  به صورت کاملا رایگان از اندرویدسیتی، روی لینک دانلود زیر کلیک نمایید. امیدواریم با این نرم افزار جالب عکاسی لحظاتی ناب و مانگار را با دوستانتان در دفتر خاطراتPhotoMap PRO  ثبت کنید!