اسباب بازیاتو با خودت به فیسبوک ببر!

برنامه اندرویدی Facebook از محبوب ترین و با سابقه ترین شبکه های اجتماعی سراسر جهان به شمار می رود که در اندرویدسیتی به طور کامل به معرفی آن پرداخته ایم. در سال های گذشته فیسبوک بین کاربران ایرانی غوغایی به پا کرده بود که ظاهرا این روزها تلگرام و اینستاگرام پرچمدار این عرصه شده اند. این شبکه اجتماعی هنوز مخاطبین خود را دارا بوده و با قابلیت های بی نظیر طرفداران بسیاری را از سراسر جهان جذب خود کرده است. این کمپانی مشهور هنوز هم در عرصه بین المللی در رده ی غول های تکنولوژی و دنیای وب محسوب می شود. شاید به کمک قابلیت جدید فیسبوک کاربران ایرانی هم رغبت بیش از پیشی برای استفاده از این نرم افزار ارتباطی پیدا کنند. فیسبوک امکان طراحی و اشتراک گذاری پستهای سه بعدی(۳D) را برای کاربران خود در نظر دارد،که تلفیقی از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده می باشد.

کمپانی Facebook در تلاش است تا با ادغامVirtual Reality  و Augmented Reality امکان ایجاد و انتشار پستهای سه بعدی را برای کاربران خود فراهم نماید. طبق این ایده جالب مسلما شما به زودی قادر خواهید بود تا با هنرنمایی تمام آیتم ها و اشیاء سه بعدی را به صورت کارتونی و فانتزی طراحی کنید. و در فضاها و محیط فیسبوک با دوستان خود به اشتراک بگذارید. بدون شک این فضاها بامزه ترین و سرگرم کننده ترین جاییست که تاکنون در آن واقعیت مجازی را می توانید تجربه و لمس کنید. دوستان شما قادر خواهند بود که با این اشیا بامزه در کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند خود ارتباط برقرار کنند، آنها را بچرخانند، از هر زاویه ای آنها را بررسی و تماشا کنند و حسابی سرگرم شوند!

شما همچنین می توانید چیزهای بامزه ای ایجاد کنید که توسط Oculus ساخته می شوند. این پلتفرم مشابه تکنولوژی واقعیت افزوده ای است که قبلا در ARKit  اپل و ARCore گوگل دیده ایم. شاید این طور به نظر برسد که مفهوم پست های سه بعدی به تنهایی چنان چنگی به دل نمی زند. اما قابلیت و امکان برقراری ارتباط با این اشیاء که بر اساس VR و AR به صورت ابزاری به صرفه و کاربرپسند ایجاد شده اند، احتمالا کاربران بسیاری را که هنوز با این تکنولوژی آشنا نیستند به استفاده از facebook تشویق کند. اگر چه این قابلیت برای یک کاربر معمولی خیلی چیز عجیبی نباشد اما برای شرکت های تبلیغاتی و فروشندگان آنلاین می تواند به شدت کارساز باشد تا محصولاتشان را بهتر به مشتریان معرفی کنند. شما کاربران محترم می توانید با پیوستن به اندرویدسیتی که کمتر از ۳۰ ثانیه زمان می برد، به برترین و جدیدترین های دنیای اندروید به صورت کاملا هوشمند و رایگان دسترسی داشته باشید.