برنامه کاربردی Nox App Player یکی از بی نظیرترین شبیه ساز های اندروید روی کامپیوتر است که با استفاده از آن می توانید به راحتی کارکردهای اندرویدی را در محیط ویندوز پیاده سازی نمایید. به کمک نرم افزار شبیه ساز اندروید نوکس اپ پلیر می توانید بازی ها و برنامه های اندرویدی را روی کامپیوتر خود بدون هیچ مشکلی نصب و اجرا کنید. در واقع گوشی اندرویدی شما در کامپیوتر شخصیتان شبیه سازی شده و با هم همگام سازی(synchronization) می شوند.

همانطور که در ویدیوی بالا می بینید، برنامه شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر Nox App Player به آسانی و در کمتر از یک دقیقه روت می شود. کافیست از منوی تنظیمات دکمه ی روت را فعال کنید. به کمک Nox App Player می توانید به صورت همزمان چندین برنامه و بازی اندرویدی را در پنجره های متعدد اجرا کنید. حتی می توانید تنظیمات شخصی و مورد علاقه خود را روی رابط کاربری اعمال کرده و بازی ها را به صورت راحت تر و بهتری کنترل نمایید. در ویدیوی معرفی برنامه Nox App Player می توانید تست و اجرای چندین برنامه محبوب اندرویدی مثل تلگرام، واتس اپ و اینستاگرام و تست چندین بازی پرطرفدار از جمله موج سواران مترو و آسفالت را بدون هیچ مشکلی(lag) مشاهده کنید.

اگر به دنبال اجرای برنامه و بازی های جذاب اندرویدی روی کامپیوتر خود هستید، می توانید هم اکنون و از طریق لینک زیر برنامه شبیه ساز اندروید Nox App Player را دانلود کرده و به راحتی استفاده کنید. شما همراهان همیشگی اندرویدسیتی می توانید سوالات و دیدگاه خود را از طریق فرم تماس پایین صفحه برای ما ارسال کنید.