سه راهکار اصلی برای رفع این مشکل!

Instagram شبکه ای اجتماعی است که با توجه به قابلیت های متعدد و فضای دیداری مناسب توانسته کاربران فراوانی را از سراسر جهان جذب کند. قابلیت های اینستاگرام به طور کامل و جامع در آموزشکده اندرویدسیتی آموزش داده شده است. با وجود تمام نقاط قوت اینستاگرام و جذابیت های سرگرم کننده آن، نمی توان با استفاده از سیستم های شخصی(کامپیوتر و لپ تاپ) از قابلیت های آن بهره مند شد!

یکی از راهکارهای رفع مشکل پست گذاشتن در اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر نصب شبیه ساز های اندروید برای کامپیوتر مثلا Nox App Player یا MEmu است. آموزش کامل نصب شبیه ساز اندروید Nox App Player برای کامپیوتر و آموزش کامل نصب شبیه ساز MEmu برای کامپیوتر را می توانید در آموزشکده اندرویدسیتی دنبال کنید. بدین صورت مشکل شما به آسانی حل می شود و می توانید تمام برنامه ها و بازی های اندروید را در کامپیوتر خود اجرا کنید.

در ویدیوی بالا رفع مشکل پست گذاشتن در اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر بدون شبیه ساز را مشاهده می کنید. این روش بسیار آسان است و تنها کافیست وارد صفحه اینستاگرام شده و از تنظیمات کروم More tools » Developer tools را انتخاب کنید. همچنین می توانید دکمه‌های CTRL+SHIFT+I از کیبورد را با‌هم فشار‌ دهید. سپس در منوی سمت راست کنار Elements آیکون مربوط به موبایل و تبلت را انتخاب کنید. مشاهده می کنید که نسخه رسپانسیو اینستاگرام نمایش داده می شود و شما می توانید نمای گوشی های متنوعی از جمله سامسونگ، اچ تی سی و آیفون را انتخاب کنید. سپس مرورگر کروم شما به موبایل دلخواه شما تبدیل شده و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. در ویدیوی بالا مراحل ذکر شده به طور کامل نشان داده شده اند.

همچنین برای رفع مشکل پست گذاشتن در اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر می توانید از افزونه های متنوعی در Extensions of chrome مانند  mobile emulator و User-Agent Switcher استفاده کرد. کافیست در قسمت افزونه های کروم این افزونه ها را اضافه کرده و به کمک آنها از حالت موبایلی اینستاگرام استفاده کنید. آموزش کامل پست گذاشتن در اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر به کمک افزونه را می توانید از آموزشکده اندرویدسیتی دنبال کنید.

امیدواریم این آموزش برای شما همراهان اندرویدسیتی مفید واقع شده باشد. شما عزیزان می توانید نظرات و سوالات خود را در این رابطه با ما در میان بگذارید.