الان کجایی؟!!

برنامه اندروید تلگرام که در اندرویدسیتی به طور کامل معرفی شده است، از محبوب ترین و سریع ترین مسنجرهای مورد استفاده بین کاربران ایرانی است. صفر تا صدآموزش های کاربردی و ضروری برای استفاده از تلگرام به طور کامل و جامع در آموزشکده اندرویدسیتی موجود می باشد. علاوه بر آموزشهای تصویری و جامع تلگرام در سیتی پدیا می توانید آموزش های ویدئویی تلگرام را در رسانه اندرویدسیتی دنبال کنید.

اپلیکیشن اندروید Telegram در بروزرسانی جدید خود قابلیت های کاربردی و جالبی را به این پیام رسان افزوده است. در نسخه ۴٫۴ Telegram می توانید موقعیت مکانی خود را به صورت لحظه به لحظه با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. این امکان برای وقتی که با دوستان و آشنایان ملاقات حضوری دارید بسیار کاربردی است. شما می توانید مکان مخاطب خود را به صورت زنده روی نقشه مشاهده نمایید و خیلی زودتر همدیگر را در دنیای واقعی پیدا کنید!

امکان استفاده های متنوعی از قابلیت جدید live location در تلگرام وجود دارد. برای فعال شدن این قابلیت ابتدا برنامه تلگرام خود را به ورژن ۴٫۴ ارتقاء دهید. سپس از منوی Location گزینه ی Share My Location for… را انتخاب نمایید. شما همراهان اندرویدسیتی می توانید نسخه اندروید تلگرام جدید را از طریق لینک زیر به صورت مستقیم و کاملا رایگان دانلود نمایید. همچنین می توانید با عضویت در اندرویدسیتی ما را در ارائه خدمات موردنظرتان یاری نمایید.