آخرین روز روی زمین!

بازی اندرویدی Last Day on Earth: Survival شما را به آخرالزمان خواهد برد! یک بازی اکشن و فوق العاده سرگرم کننده که در مارکت رسمی اندروید منتشر شده است و توجه طرفداران بسیاری از سراسر جهان را به خود جلب کرده است. همه چیز در حال نابودی است. هیچ تعهدی در کار نیست و آشوب و بی نظمی امنیت همه ساکنان زمین را تهدید می کند. شما تنها امید این سیاره خاکی هستید که باید آزادی و امنیت را به ساکنان آن بازگردانید.

در بازی اکشن و اندرویدی Last Day on Earth Survival باید تلاش کنید تا زنده بمانید، برای خود سرپناهی دست و پا کنید و تجهیزات لازم برای زندگی و دفاع از خودتان را به دست آورید سپس آنها را ارتقا دهید. به کمک سلاح های جنگی و ابزار های گوناگون غنایم و ثروت های ضروری را به چنگ آورید. همانطور که در ویدیوی رسمی معرفی این بازی مشاهده می کنید، می توانید در مکان های مختلف به جستجو بپردازید و به کمک سلاح هایی که دارید با موجوداتی شبیه زامبی و هیولاها رو به رو شوید و آنها را به کام مرگ کشانید. همچنین می توانید با سایر کاربران و دوستانی که مثل شما برای آرمان رهایی و نجات تلاش می کنند چت و گفتگو کنید و از تجربیات همدیگر استفاده کنید.

پس هم اکنون نسخه ی کامل و رایگان این بازی جذاب را از اندروید سیتی دریافت نموده و ساعتها سرگرم شوید و از اوقات خود لذت ببرید. همچنین شما علاقمندان  عزیز می توانید نسخه مود شده بازی اکشن بقا را دانلود نمایید و از اجرای آن لذت ببرید.